Ring på 70 27 85 11 for priser og bestilling af kørsel

 

Logistik Centralen A/S
Telehøjen 4-6
5220 Odense SØ
Tlf. 70 27 85 11
Fax 70 27 95 11
administration@logistikcentralen.dk

Åbent hverdage: 8-16

 

Uopfordrede ansøgninger:

Vi har løbende behov for erfarne distributionschauffører. Hvis du mindst har kørekort C, truckcertifikat og ADR bevis er dine chancer størst.

Du er altid velkommen til at sende en uopfordret ansøgning til info@logistikcentralen.dk.

Tak for din interesse for vores virksomhed.

kort

Find medarbejder:

LEDELSE:

dennis

DENNIS JUST

Adm. direktør & salg

 

Direkte tlf.: +45 6310 4514
Mobil tlf.: +45 2086 1411
dennisjust@logistikcentralen.dk

Morten Christiansen4

MORTEN CHRISTIANSEN

Direktør

 

Direkte tlf.: +45 6310 4515
Mobil tlf.: +45 21353278

morten@logistikcentralen.dk

soren

SØREN KJÆR

Administrationschef

 

 

Direkte tlf.: +45 6310 4516
soeren@logistikcentralen.dk

SALG:

DISPONENTER / SALG:

Jan skov

JAN SKOV

Logistikkonsulent

 

 

 

salg@logistikcentralen.dk

Sonny

SONNY HILDEBRAND

Kørselschef

 

Direkte tlf.: +45 6310 4513
Mobil tlf.: +45 2140 1311
sonny@logistikcentralen.dk

Jesper Thomsen HP

JESPER THOMSEN

Terminalchef

 

Direkte tlf.: +45 6310 4522
Mobil tlf.: +45 61 24 1950
jesper@logistikcentralen.dk

DISPONENTER / SALG:

Henrik-Ekander

HENRIK EKANDER

Disponent

 

Direkte tlf.: +45 6310 4518
Mobil tlf.: +45 2566 1886
henrik@logistikcentralen.dk

Lars

LARS EJLSKOV

Disponent

 

Direkte tlf.: +45 6310 4510
Mobil tlf.: +45 2566 1888
lars@logistikcentralen.dk

Henrik-Marskot

HENRIK MARSKOT

Disponent

 

Direkte tlf.: +45 6310 4517
Mobil tlf: +45 2566 1882
marskot@logistikcentralen.dk

LAGER: BOGHOLDERI:

Jakob

JAKOB FINK

Teamleder på lageret

 

Direkte tlf.: +45 6310 4521
Mobil tlf.: +45 5159 0983
ordre@logistikcentralen.dk

Karin

KARIN JENSEN

Bogholder

 

 

Direkte tlf.: +45 6310 4512
karin@logistikcentralen.dk

Annette

ANNETTE ATTLE

Kontorassistent

 

 

Direkte tlf.: +45 6310 4524
annette@logistikcentralen.dk