Vi er intet uden vores medarbejdere

Mød administrationen

Dennis

Dennis Just

Ejer og administrerende direktør
TLf: 6310 4514 // 2086 1411
mail: dennisjust@logistikcentralen.dk

Morten

Morten christiansen

Direktør
tlf: 6310 4515 // 2135 3278
MAIL: morten@logistikcentralen.dk

Pernille

Pernille Nielsen

Regnskabschef
tlf: 6310 4516
MAIL: pernille@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Karin

Karin Jensen

Bogholder
tlf: 6310 4512
mail: karin@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Annette Attle

Kontorassistent
tlf: 6310 4512
mail: annette@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Jesper

Jesper Thomsen

Disponent og udviklingschef
tlf: 6310 4522
mail: jesper@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Henrik

Henrik marskot

Disponent
tlf: 6310 4517
mail: marskot@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Sonny Hildebrandt

Kørselsleder
tlf: 6310 4513 // 2140 1311
mail: sonny@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Marianne

Marianne Andreasen

Disponent
tlf: 6310 4518
mail: marianne@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Michael

Michael Steffensen

Driftschef, lager (industri)
tlf: 5159 0988
mail: container@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Thomas

Thomas Fogh

Driftschef, lager (Detail og web)
tlf: 6124 1956
mail@ordre@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Casper

Casper Fønss

Disponent
tlf: 6310 4523
mail: casper@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Jakob Fink

Lagerhotel og projekter
tlf: 5159 0983
mail: jakob@LOGISTIKCENTRALEN.DK

Der kommer snarest muligt billeder af resten af vores dygtige medarbejdere - men de er svære at få samlet til et fællesbillede!

Job hos Logistik Centralen

Vi synes selv vi er en attraktiv arbejdsplads, og vi har altid brug for dygtige medarbejdere. Har du lyst til at være en del af et stærkt hold, der hver dag forsøger at gøre en forskel for både kunder og kollegaer, er du meget velkommen til at sende en uopfordret ansøgning og dit CV til info@logistikcentralen.dk.

Du skal være så velkommen til at kontakte os

Besøg os

Du er altid velkommen til at besøge os – vi har varm kaffe på kanden.


Telehøjen 6, 5220 Odense SØ

giv os et kald

Vi sidder klar ved telefonerne. Vi glæder os til at kunne hjælpe dig!


+45 70 27 85 11

Skriv til os

Send os en mail med din udfordring - så vender vi tilbage med løsningen.

info@logistikcentralen.dk

Close Menu